NOWE LOGO 1.png

Poznaj naszą ofertę zajęć indywidualnych!

PIERWSZY TANIEC

Być może wyjście na parkiet przed wszystkimi Waszymi Gośćmi jest dla Was nie lada wyzwaniem? A może przysłowiowy "słoń nadepnął Wam na ucho"? Na naszych zajęciach nauczymy Was podstawowych kroków nie tylko do pierwszego tańca, ale również tańców weselnych. Wystarczy, że zgłosicie się do nas, z wybraną piosenkę lub... bez!

 

Zadbamy o to, abyście w tym Dniu czuli się przygotowani do występu przed wielką publicznością, a także do tańca z Waszymi Najbliższymi.

CHOREOGRAFIA

 

Dobrze czujecie się na parkiecie? Chcecie, aby Wasz Pierwszy Taniec był przygotowany co do najmniejszego kroku? W takim razie serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi choreografiami! Nauczymy Was układu do wybranego przez Was utworu. Nasza baza gotowych choreografii do najbardziej popularnych piosenek wciąż się powiększa. Możecie wybrać każdą z nich, a my zadbamy abyście zatańczyli ją perfekcyjnie!

Nie znaleźliście układu do Waszej piosenki? Nic nie szkodzi. Przygotujemy dla Was nowy układ!

TANIEC NIESPODZIANKA

Coraz częściej spotykamy się na weselach z tzw. tańcami niespodziankami. Czy to Pan Młody ze swoimi drużbami, czy Świadek z najbliższymi przyjaciółmi - wszyscy chcą zatańczyć zabawny układ, który uświetni wesele i zaskoczy Młodą Parę.

Jeśli i Ty chciałbyś przygotować niespodziankę na zbliżające się wesele, ale nie masz pomysłu na koncepcję całego występu - zaufaj nam! Służymy profesjonalną pomocą nie tylko w przygotowaniu układu i nauczeniu go uczestników, ale również w zmiksowaniu odpowiednich piosenek w jeden muzyczny plik.

KONTAKT

509 - 124 - 183

ul. Krakowska 194, Bielsko-Biała

© 2017 by WeddingDance. Proudly created with Wix.com

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon