Nowy rodzaj zajęć - kursy grupowe!


Ciągle się dla Was rozwijamy :) W ostatnim czasie pracowaliśmy długo nam pomysłem realizacji kursów pierwszego tańca w ramach zajęć grupowych. Co to oznacza dla naszych przyszłych kursantów?

Otóż, na zajęciach grupowych, jak sama nazwa wskazuje, będziemy uczyli się w kilka par. Początkowo planujemy, aby były to grupy 10-osobowe. Uważamy, że to w sam raz - nie za dużo, nie za mało ;)

Pierwszym problemem, który nasunął nam się przy wymyślaniu całej koncepcji zajęć, był fakt, że wiele par na sali oznacza wiele naprawdę różnych ludzi - mamy na myśli w szczególności młodych ludzi, gdzie każdy z nich ma inny pomysł na swój pierwszy taniec, ma inne umiejętności, no i przede wszystkim w głowie każdego uczestnika rozbrzmiewa inna melodia, do której w tym Ważnym Dniu chciałby zatańczyć.

Naszym rozwiązaniem dla tych problemów jest nauka choreografii, pod konkretną piosenkę - oznacza to tyle, że w danym momencie na sali będą znajdowały się tylko osoby, które na swój pierwszy taniec wybrały identycznie ten sam utwór. Co więcej - zanim zapiszecie się na nasze zajęcia będziecie mieli jeszcze jedną, ogroooomną zaletę. Będziecie doskonale wiedzieli, jak Wasz pierwszy taniec będzie wyglądał. To wszystko dzięki nagranej i udostępnionej przez nas choreografii, którą będziecie mogli wspólnie obejrzeć i zdecydować "To jest to! Tak chcemy zatańczyć. Zapiszmy się!". Bardzo często (o ile nie zawsze?) przychodzicie na kursy pierwszego tańca mając jedynie nadzieję, że to co wypracujecie na zajęciach będzie się podobało nie tylko Waszych gościom, ale również Wam. Tutaj zyskujecie wyjątkową możliwość zobaczenia efektu, do którego dążycie, jeszcze zanim zapiszecie się na dany kurs.

Oczywiście nie oznacza to, że jeśli w całej choreografii nie spodoba Wam się jeden element, to zmusimy Was, że KONIECZNIE musicie go zatańczyć jak w oryginale. My jednak zrobimy wszystko, aby dany układ dopasować pod Wasze możliwości i umiejętności taneczne :)

Wahacie się czy to dobre rozwiązanie? Napiszcie do nas - postaramy się rozwiać Wasze wątpliwości :) to co na pewno przemawia na plus naszych kursów grupowych (oprócz wymienionych wcześniej zalet) to fakt, że w krótkim czasie opanujecie choreografię, która przede wszystkim Wam się podoba (w innym wypadku nie zapiszecie się na kurs, prawda?), zaś drugim argumentem przemawiającym na korzyść jest.... cena kursu !

W czasie kiedy liczy się dla Was każda złotówka (wydatków przed ślubem jest przecież sporo!) nasz kurs grupowy kosztuje o wiele, wiele mniej, niż jakiekolwiek dostępne na rynku lekcje indywidualne.

A jeśli taki rodzaj zajęć Wam nie odpowiada - serdecznie zapraszamy na zajęcia indywidualne :)

Tam instruktor całą swoją uwagę poświęca tylko Wam i stara się zrealizować z Wami nawet najbardziej szalone pomysły, które wymyśliliście aby pokazać gościom w Waszym Wielkim Dniu :)

Informacje o nowych kursach grupowych będą pojawiały się na bieżąco na naszej stronie internetowej, gdzie również będziecie mogli się na nie zapisać. Ilość choreografii i utworów będzie z czasem się zwiększała, a na naszej stronie na Facebook'u będziecie mogli zagłosować na Wasze wymarzone piosenki, do których chcielibyście, abyśmy nową choreografię stworzyli :)

Do zobaczenia na zajęciach!

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon

KONTAKT

509 - 124 - 183

ul. Krakowska 194, Bielsko-Biała

© 2017 by WeddingDance. Proudly created with Wix.com

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon