top of page

Jaki wybrać taniec?


Jaki wybrać taniec na Wasze wesele? To pytanie spędza sen z powiek Narzeczonym. Generalnie, to właśnie ta część Waszego Wielkiego Dnia jest określana jest przez Pary Młode jako najbardziej stresująca. Tak więc wybrany rodzaj tańca ten stres powinien zmniejszyć, a nie go przysporzyć.

To, czy Waszym Gościom zaprezentujecie klasycznego walca, romantyczną bachatę, czy wesołego discofoxa w dużej mierze zależy od wybranej przez Was piosenki. O tym temacie już nieco pisaliśmy - ważne, aby piosenka pasowała do Was i abyście tańcząc do niej nie czuli się niezręcznie.

Niestety, nie ma żadnej reguły określającej, że wszystkie żywiołowe osoby koniecznie muszą zatańczyć discofoxa, a wszystkie pary stonowane i spokojne walca. Choć o tym się nie mówi, często wybrór tańca zależy również od tego... jak późno się do nas zgłosicie. Kiedy pukacie do naszych drzwi "za pięć dwunasta" często nie jesteśmy w stanie przygotować Was do wymarzonego walca i musimy posiłkować się innymi (równie pięknymi:) ) krokami.

W każdej nurtującej Was sprawie służymy pomocą, często mailowo czy telefonicznie. Ale na pytanie, jaki taniec zatańczycie, często jesteśmy w stanie odpowiedzieć dopiero po pierwszych zajęciach :)

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon
bottom of page