Piosenka na pierwszy taniec

06.11.2017

 

Zarówno, gdy macie wybraną Waszą piosenkę, gdy macie ich kilka i nie możecie zdecydować, ale również wtedy, gdy  żadna melodia nie gra w Waszej głowie, kiedy wyobrażacie sobie Wasz wspólny pierwszy taniec - służymy pomocą :)

 

Nie trzeba być wybitnym specjalistą, aby wiedzieć, że piosenka odgrywa bardzo ważną rolę podczas pierwszego tańca. A to dlatego, że utwór do wybranego tańca dobrać można zawsze, ale taniec do utworu już niekoniecznie... Czyli że co?

 

Każdy z nas ma swoje taneczne predyspozycje. A to oznacza, że niektórym świetnie będzie się tańczyć przy muzyce skocznej i szybkiej, a ktoś inny będzie czuł się najlepiej przy spokojnej "pościelówie".  Czasami ciężko oduczyć przyszłych Państwa Młodych radosnego podskakiwania niczym na festynowej potańcówce, gdy wymarzyli sobie, że ich wspólną, ślubną piosenką będzie "Everything I do I do it for you" Bryana Adamsa (tak, wiemy co piszemy :) ). Często zdarzają się też odwrotne przypadki - pary flegmatyczne i spokojnie koniecznie chcą zaskoczyć swoich gości szalonym tańcem niespodzianką z elementami breakdance'a.

 

W każdym przypadku naszym priorytetem jest to, abyście byli zadowoleni z zajęć i (przede wszystkim) z efektu jaki przyniosły. Niejednokrotnie wiąże się to z nieco odmienną wizją na Wasz układ, niż filmik z YouTube, który nam przynosicie. Zawsze jednak ustalamy wspólny złoty środek, który okazuje się strzałem w "10" i oczaruje weselnych gości.

 

Wkrótce opublikujemy listę piosenek, które z powodzeniem mogą stać się Waszym, ślubnym wyborem. Odpowiedni rytm, czy tempo ma ogromne znaczenie, na co często nie zwracamy uwagi. Gorąco liczymy, że nasza lista pomoże podjąć decyzję nawet najbardziej zagubionym osobom. A co jeśli macie wyjątkową piosenkę, do której chyba jeszcze nikt nie tańczył? Świetnie! Dla nas będzie to świetne wyzwanie :)

 

Podsumowując - co z tą ślubną piosenką? Warto mieć taką swoją, jedyną, wymarzoną.. Ale jeśli takiej nie macie, nic nie szkodzi. Gwarantujemy, że Wasz pierwszy taniec będzie równie olśniewający! :)

 

 

Udostępnij
Share on Twitter
Please reload

Wyróżnione posty

Czym się różnią lekcje tańca od nauki choreografii? Czyli krótko o naszej ofercie

29.06.2018

1/6
Please reload

Ostatnie posty

November 19, 2017

October 29, 2017

Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów
Please reload

Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon

KONTAKT

509 - 124 - 183

ul. Krakowska 194, Bielsko-Biała

© 2017 by WeddingDance. Proudly created with Wix.com

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon