NOWE LOGO 1.png

KLAUDIA

Z tańcem związana w zasadzie od zawsze. Taneczną przygodę zaczęła jeszcze przed pójściem do szkoły. Od samego początku nie zamykała się w jednym stylu. Poznała wiele technik, poczynając od tańca nowoczesnego, poprzez klasyczny taniec towarzyski, aby w końcu poznać salsę kubańską, bachatę, czy reggaeton. Swoje umiejętności szkoliła na wielu festiwalach tanecznych. 

Szeroki wachlarz taneczny pozwala jej z powodzeniem dostosować się do praktycznie każdej piosenki, którą Państwo Młodzi wybierają na swój pierwszy taniec. Wieloletnie doświadczenie w roli instruktora tańca, w połączeniu z jej naturalnością sprawiają, że zajęcia jednocześnie pozostając bardzo profesjonalne, przebiegają w swobodnym klimacie.

ADAM

Dyplomowany instruktor tańca sportowego, choć od chwili kiedy poznał tańce latino, jego serce bije w rytm clave. Na codzień uczy salsy i bachaty, a także weselnego tańca użytkowego. Swoje taneczne umiejętności szkolił nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Na zajęciach Adama panuje luźna, przyjazna atmosfera, sam też ciągle powtarza, że nauczyć się tańczyć może każdy. Jego doświadczenie i profesjonalizm doceniło już wielu współpracowników w szkołach tańca, w których uczył. Adama cechuje charyzma i duże poczucie humoru, a umiejętność dotarcia do każdej osoby to jego znak firmowy. Jest naszym instruktorem "od zadań specjalnych", czyli jak żartobliwie określamy, od przygotowania Pary Młodej, której do ślubu pozostało bardzo, bardzo mało czasu, aby przygotować swój pierwszy taniec - w tym zadaniu radzi sobie jak nikt inny.

KONTAKT

509 - 124 - 183

ul. Krakowska 194, Bielsko-Biała

© 2017 by WeddingDance. Proudly created with Wix.com

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon