top of page
NOWE LOGO 1.png

Na wiele Waszych najczęstszych pytań odpowiedzieliśmy wyczerpująco w zakładce BLOG.

Zachęcamy do lektury :)

 • Czy na zajęciach obowiązuje obuwie zamienne?
  Tak, wejście na sale taneczne w Szkole Tańca Libere możliwe jest jedynie w obuwiu zamiennym. Nie mamy jednak wymagań, aby było to obuwie stricte taneczne - najważniejsze, aby obuwie było czyste i przebrane przed wejściem na salę taneczną. Docelowo warto, abyście Państwo spróbowali tańca w obuwiu, które ubierzecie w dniu Waszego ślubu.
 • Czy jest wymagany specjalny strój na zajęcia?
  Strój, w którym wchodzicie na salę powinien być przystosowany do zajęć, najlepiej mieć ze sobą luźny, przewiewny i nie krępujący ruchów strój.
 • Jak mogę zapisać się na zajęcia?
  Zapisu na zajęcia indywidualne dokonuje się tylko i wyłącznie telefonicznie pod numerem 509 124 183. Zapisu na kursy grupowe można dokonać na trzy sposoby: ONLINE - za pomocą formularza zapisów na naszej stronie internetowej w zakładce OFERTA / ZAJĘCIA GRUPOWE TELEFONICZNIE - dzwoniąc pod numer telefonu 509124183 OSOBIŚCIE - na Recepcji Szkoły Tańca w godzinach naszej pracy
 • Czy w przypadku nieobecności na kursie grupowym moje wejścia przepadają?
  W przypadku karnetów na kursy zamknięte, tj. o konkretnej długości trwania (np. 8 - spotkaniowy kurs walca choreografii) ważność karnetu jest równoznaczna z długością trwania takiego kursu. Oznacza to, że w przypadku nieobecności wejścia na kurs przepadają. W przypadku nieobecności uczestnika na opłaconych przez niego zajęciach, jak również rezygnacji z zajęć Szkoła Tańca Libere nie zwraca uczestnikowi wpłaconej kwoty. Jedną możliwością, aby wpłacona kwota "nie przepadła" jest znalezienie na swoje miejsce innej chętnej pary, która weźmie udział w kursie zamiast Państwa.
 • Czy w przypadku nieobecności na lekcji indywidualnej moje wejścia przepadają?
  W przypadku nieobecności uczestnika na opłaconych przez niego zajęciach, jak również rezygnacji z zajęć Szkoła Tańca Libere nie zwraca uczestnikowi wpłaconej kwoty. Narzeczeni, uczęszczający na lekcje indywidualne, mają możliwość do jednego odwołania zajęć bez utraty wpłaconych za zajęcia pieniędzy, na minimum 6 godzin przed planowanymi zajęciami.
 • Ile przed ślubem zgłosić się na lekcje indywidualne?
  Im wcześniej, tym lepiej :) Zapraszamy do wpisu na Blogu gdzie dokładnie odpowiadmy na to pytanie >>>tutaj<<<
bottom of page