29.06.2018

Poznajcie podstawowe różnice pomiędzy nauką pierwszego tańca, a nauką choreografii - zapraszamy do lektury!

23.05.2018

Wprowadziliśmy nową funkcję na naszej stronie internetowej - dzięki niej będziecie mogli napisać Waszą opinię na temat naszych kursów indywidualnych i grupowych, jednocześnie dołączając Wasze zdjęcie z wesela ! :)

Gorąco zachęcamy Was, aby napisać nam kilka słów o zajęc...

02.03.2018

Ciągle się dla Was rozwijamy :) W ostatnim czasie pracowaliśmy długo nam pomysłem realizacji kursów pierwszego tańca w ramach zajęć grupowych. Co to oznacza dla naszych przyszłych kursantów?

Otóż, na zajęciach grupowych, jak sama nazwa wskazuje, będziemy uczyli się w ki...

19.11.2017

Jaki wybrać taniec na Wasze wesele? To pytanie spędza sen z powiek Narzeczonym. Generalnie, to właśnie ta część Waszego Wielkiego Dnia jest określana jest przez Pary Młode jako najbardziej stresująca. Tak więc wybrany rodzaj tańca ten stres powinien zmniejszyć, a nie g...

06.11.2017

Zarówno, gdy macie wybraną Waszą piosenkę, gdy macie ich kilka i nie możecie zdecydować, ale również wtedy, gdy  żadna melodia nie gra w Waszej głowie, kiedy wyobrażacie sobie Wasz wspólny pierwszy taniec - służymy pomocą :)

Nie trzeba być wybitnym specjalistą, aby wied...

01.11.2017

To chyba najczęstsze pytanie, jak zadają nam przyszłe Młode Pary przez telefon.

Niestety, najczęściej kiedy o to pytają, jest już za późno, aby przygotować pierwszy taniec tak, aby nie sprawiał im stresu, by był lekki, płynny.

Czasem nie da się podać idealnego terminu pr...

29.10.2017